Partnerzy


Opieka medyczna jest jednym z najważniejszych filarów sukcesu sportowego. COMS czyli Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej, dawniej pod nazwą Centralna Przychodnia Sportowo-Lekarska, opiekuje się najlepszymi polskimi sportowcami od ponad 50 lat. "COMS" to synonim wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

My, lekarze, fizjoterapeuci, psycholodzy, dietetycy, specjaliści biomedyczni i wszyscy pracownicy Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej, służymy zawodnikom w trakcie przygotowań do najważniejszych startów i w trakcie tych startów. Na każdych igrzyskach olimpijskich opiekujemy się olimpijczykami w trakcie treningów i zawodów. Jesteśmy członkami sportowej drużyny oraz częścią Olimpijskiej Rodziny.

Więcej informacji tutaj

Celem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego jest rozwijanie, promowanie, nauczanie i ocena działań medycznych w zakresie artroskopii i endoskopowych technik mini-inwazyjnych narządu ruchu.

Towarzystwo realizuje swoje cele poprzez:

  1. Rozpowszechnianie informacji naukowych przez organizowanie corocznych krajowych zjazdów lub kursów ortopedycznych i działalność wydawniczą i informacyjną.
  2. Wspieranie badań naukowych w zakresie artroskopii i technik mini-inwazyjnych, m.in. w postaci nagród i grantów Towarzystwa.
  3. Przyczynianie się do podnoszenia poziomu szkolenia specjalistycznego z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w zakresie artroskopii i technik mini-inwazyjnych, m.in. w postaci opiniowania programu specjalizacji oraz wydawania opinii w innych sprawach w tym zakresie.
  4. Nawiązywanie kontaktów i współpracy z zagranicznymi towarzystwami naukowymi.
  5. Reprezentowanie spraw członków PTA wobec władz resortowych i samorządów lekarskich.

Więcej informacji tutaj

Medical Magnus Clinic® jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym na rynku od 1987 roku. W Klinice dostępny jest szeroki wachlarz usług wykonywanych zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Centrum specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządów ruchu i rehabilitacji. Ważną częścią działalności jest leczenie sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata. Ponadto świadczy usługi z zakresu: neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii plastycznej, geriatrii, kardiologii i medycyny pracy.

Specjaliści Kliniki wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejsze metody leczenia i rehabilitacji, a także mają dostęp do światowej klasy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Największa wartość naszej Kliniki, to związani z Nią ludzie. Ich ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja w wykonywaniu zawodu. Wszyscy lekarze pracujący w naszej Klinice mogą pochwalić się posiadaniem specjalizacji w swojej dziedzinie medycznej, a także długoletnim doświadczeniem i renomą zarówno w kraju, jak i za granicą. Kilku z lekarzy naszej Kliniki to pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kadra medyczna na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki

doktor Marek Krochmalski

to uczestnik misji medycznych na igrzyskach olimpijskich. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki (udział w MŚ Pekin 2015). Klinika współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, Polskim Komitetem Olimpijskim i Polskim Towarzystwem Mięśni Ściegien i Więzadeł.

Doktor Marek Krochmalski to przede wszystkim pionier leczenia komórkami macierzystymi schorzeń ortopedycznych i dystrofii mięśniowych.

Od początku działalności, priorytetem Medical Magnus Clinic®, jest najwyższa jakość naszych usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Aby temu sprostać wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania (ISO 9001) oraz współdziałające z nim: system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (ISO 18001) i system zarządzania środowiskowego (ISO 14001)

Więcej informacji tutaj

Velvet Clinic jest wyjątkowym centrum medycyny estetycznej. Nasza specjalność to depilacja laserowa, wykonywana za pomocą najlepszego na świecie lasera diodowego LightSheer. Jesteśmy jedyną łódzką kliniką dysponującą tak nowoczesnym urządzeniem. Zajmujemy się również kompleksowym odmładzaniem, a więc zamykaniem poszerzonych naczynek, usuwaniem przebarwień oraz nieoperacyjnym liftingiem twarzy i ciała. Do zabiegów wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny: Lumenis One, Apollo Tripollar, LightSheer, DiamondTome.

Więcej informacji tutaj

Działamy na rynku od 2010 roku. W tym czasie stworzyliśmy kilkadziesiąt kompleksowych kampanii PR, kilkaset eventów i kilka tysięcy informacji prasowych.

Naszym zdaniem PR polega na budowaniu jak największej sieci połączeń marki – z mediami, partnerami, konsumentami. Aby ją tworzyć, agencja musi znać wszystkie te grupy. Nasze wykształcenie i różnorodne doświadczenie zawodowe pozwalają na budowanie skutecznych sieci połączeń dla naszych klientów.

Więcej informacji tutaj

Agencja Marketingowa "Marketing 58" Ryszard Bielewicz

Więcej informacji tutaj